top of page

O nas

Studio Tańca Warsztat

"Studio Tańca Warsztat to miejsce na mapie Bytomia, w którym Twoje dziecko rozwinie swoje umiejętności taneczne i akrobatyczne. Głównym stylem tanecznym jest SHOW DANCE, taniec z wykorzystaniem rekwizytów oraz choreografie bazujące na etiudach teatralnych. Jesteśmy jedynym miejscem 

w Bytomiu, które proponuje Tancerzom wyjazdy na ogólnopolskie zawody w kategorii SHOW DANCE, zdobywając przy tym liczne nagrody.

Tutaj miejsce znajdzie każdy - od początkującego po zaawansowanego, a także rodzice dzieci na zajęciach dla dorosłych. Zapraszamy do wspólnej przygody 💛❤️💙"

_DSC0856.jpg

Nasza historia

Każde miejsce ma swoją historię - poznajcie naszą!

Nie tak dawno temu... choć minęło już jakieś 9 lat! Pewna Stolarzowiczanka, która rozpoczęła studia na kierunku inżynierskim Bezpieczeństwo Żywności, a że czuła, że to

nie do końca jej w duszy gra postanowiła rozpocząć przygodę w cudownym miejscu

 o nazwie SKiBA, które kszatłciło Animatorów Kultury ze specjalizacją taniec.  

I tak oto 9 listopada 2013 powstała pierwsza grupa, która nosiła nazwę

"Taniec w pigułce", a miejsce stało się Platformą Tańca. Stolarzowiczanka, szybko zapragnęła posiadania własnej przestrzeni do tańca i w pierwotnym pomyśle jako sale miał służyć stary warsztat stolarski dziadka. To miejsce nigdy nie zostało zagospodarowane na sale taneczne, ale nazwa została po dzień dzisiejszy.

 

klaudia grabala (2).jpg
klaudia grabala (1).jpg

Poznaj nasz Team

Kontakt

ul. Suchogórska 92, Bytom

ul. Daleka 42, Bytom

tel. 784 530 120

bottom of page